Nosič kol THULE EuroWay na tažné zařízení

Nově má pro Vás naše půjčovna nosičů kol nejenom klasické střešní nosiče, ale také nošič kol na tažné zařízení - lidově takzvaně "na kouli". Tento stojan na kola nejenom šetří prostor vzniklý na střeše vozidla, ale též usnadňuje samotnou manipulaci s koly. Ne každý z nás dokáže vyzvednout kolo do střešních výšin a tento držák kola na auto je tak zcela ideálním řešením.

Thule EuroWay G2 922

Nosič kol Thule EuroWay G2 922 je odolný, spolehlivý, manipulace s nosičem je jednoduchá a intutivní. Na držák na kola Thule EuroWay G2 922 je možné umístit až tři jízdní kola nejrůznějších typů a velikostí pneumatik. To je zajištěno posuvnými a odnímatelnými držáky kol. Dozajista oceníte též možnost sklopení nosiče pod větším úhlem, než u standartních modelů, které zajišťuje pohodlný přístup k zavazadlovému prostoru vozu.


Držák na kolo Thule EuroWay G2 922

Jídní kola je možné k nosiči uzamknout. Samotný držák na kola se upevňuje k vozu pouhým uzavřením páky.

Zapůjčit nosič Thule EuroWay G2 922

Parametry nosiče:

Nevyhovuje Vám nabídka tohoto nosiče? Naše půjčovna nosičů kol nabízí nejenom nosiče kol na tažné zařízení, ale též střešní varianty nosičů. V naší půjčovně si vybere každý a za férové ceny!


Patří SPZ na nosič nebo na auto?

Legislativa mluví celkem jasně. Přestupku se dopouští každý, v případě, že jeho SPZ je zcela, ale i jenom částěčně zakryta. V takovém případě je od 5 až 10 tisíc korun a s možný zákazem řízení až na jeden rok.

Nosič kol Thule EuroWay G2 922

Řešení je prosté - SPZ lze z vozu přemontovat na zadní nosič kol. Od roku 2016 je také možné si na nosič kol vyřídit na úřadu obce s rozšířenou působností či dopravním úřadu speciální třetí SPZ. Celkové náklady by neměly přesáhnout 650 Kč.

Upozorňujeme také, že od roku 2015 není možné používat SPZ vlastnoručně vyrobené. V současné době je za ně udělena stejná pokuta, jako kdyby vůz opatřen značkou nebyl.