Spustili jsme zabezpečení HTTPS


Vaše bezpečnost je pro nás stejně důležitá jak u Vás doma či v práci, tak i na internetu. Naše internetové stránky jsou od dnešního dne opatřeny bezpečnostním certifikátem SSL (https), které výrazně zvyšuje bezpečnost. Technologie HTTPS zajišťuje šifrovanou komunikaci mezi našimi servery a Vaším počítačem. Případní útočníci tedy prakticky nemohou odchytávat data či komunikaci.

Technologie HTTPS je mezinárodně uznávanou bezpečnostní normou, kterou výrazně doporučuje i sama společnost Google. Jdeme proto s moderními technologiemi a úrovní bezpečnosti stále kupředu - pro Vás a Vaši bezpečnost.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.