Výroba a prodej klíčů

V našem zámečnictví (městská část Praha 9 – velmi dobrá přístupnost i pro Prahu 8) jsme Vám schopni zajistit kopírování klíčů (v ideálním případě na počkání). Kopírování klíčů je jednou z našich nejběžnějších činností.

Prodáváme též zboží s kopírováním klíčů související jakožto přívěsky a rozlišovače na klíče. Též jsme schopni vyrobit klíče barevné či s odlišných materiálů než byl klíč původní.

Kopírování klíčů Fab

Naše zámečnictví je autorizovaným zámečnickým servisem značky Fab. Nejenom, že u nás tedy provádíme klasické kopírování klíčů Fab, ale je možná u nás i výroba klíčů Fab chráněných kartou.

kopírování klíčů fab

V zámečnictví Famikl je tak k dispozici výroba klíčů FAB1000, FAB2000, klíčů řady FAB Dynamic a dalších.

Prodej pro zámečnictví

Famikl s.r.o. je taktéž velkoobchodem pro zámečnictví a železářství. V případě, že poptáváte polotovary klíčů pro jejich následnou výrobu či hledáte dodavatele zboží pro zámečnictví, neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte (Freyova 12/1 – Praha 9).


Pokud máte dotaz ohledně dalších služeb, než jen kopírování klíčů, kontaktujte nás na kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.