- BK R101ZA F9 klika + madlo

Bezpečnostní kování182

Spolehlivé bezpečnostní kování 3. bezpečnostní třídy s jednoduchou montáží - absence středního šroubu. Varianta madlo-klika s překrytem vložky. Hlíníkové tělo i povrch je vhodný jak pro venkovní, tak vnitřní instalaci.

Cena s DPH:1561,- Kč
Cena bez DPH:1561,- Kč
Značka:-

Zboží je sklademHodnocení produktu (4.50) z 5):


Specifikace - BK R101ZA F9 klika + madlo:

  • Povrch: Hliník
  • 3. bezpečnostní třída
  • Bez středního šroubu (snadná instalace)
  • 72 mm / 90 mm / 92 mm
  • Hliníkové tělo
Famikl

Bezpečnostní kování na dveře mají dle obchodních podmínek společnostni Famikl s.r.o. záruku 2 roky. V případě zájmu o dodotečnou úpravu kování nás neváhejte kontaktovat telefonicky či prostřednictvím emailové schránky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.