Půjčovna střešních nošičů kol Praha

Jedete lyžovat, na kolo nebo jen už se Vám nikam nechtějí vejít zavazadla? Naše nově otevřená půjčovna autoboxů (Praha 9, Kolbenova 22) má pro Vás levné a efektivní řešení. Pořizovací cena střešních boxů i nosičů není malá, u nás si můžete jednoduše zapůjčit.


Nabídka půjčovny nosičů kol:

Výběr nejčastěji žádaných nosičů kol. Můžete také přejít na naši kompletní nabídku střešních boxů a porovnat si jejich jednotlivé vlastnosti.

Nosič kol Thule - Freeride 5150

Thule Freeride 5150

Bezpečný a robustní nosič Thule s rychloupínacím systémem pro uchycení většiny rámů kol.

  Cena: 90,-Kč/den Cena: 68,-Kč/den (3 a více) Záloha 1000,-Kč
  Rezervováno

  Nosič kol Thule - na tažné zařízení

  Thule na tažné zařízení

  Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroWay G2 922 je exklusivní, pohodlný a lehký nosič kol na 3 kola. Thule EuroWay G2 922 se dá snadno připevnit k tažnému zařízení pouhým uzavřením páky. Vyznačuje se nízkou hmotností a větším prostorem mezi koly. Má naklápění ovládané nohou a odnímatelný a snadno posuvný držák rámů kol.

   Cena: 250,-Kč/den Cena: 188,-Kč/den (3 a více) Záloha 7000,-Kč

   Nosič kol Thule - adaptér na 4 kolo

   Thule adaptér na 4 kolo

   Rozšiřující adapter pro nosiče kol na tažné zařízení Thule. Zvýší kapacitu o 1 kolo.

    Cena: 100,-Kč/den Cena: 75,-Kč/den (3 a více) Záloha 1500,-Kč

    Pro ochranu našich klientů a jejich soukromí je každých 20 minut neaktivity resetován nákupní (rezervovací) košík. Tento internetový obchod vlastní FAMIKL s.r.o., při objednávce zboží souhlasíte s obchodními podmínkami.

    Nastavení soukromí

    Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.