ACT – bezpečnostní a interiérové kování

kování na dveře act

Distribuujeme také zboží české značky ACT. Tato společnost specializující se nejen na developerské projekty, stavitele, ale I běžné zákazníky. Svým prozákaznickým zpracováním produktů v závislosti na jejich kvalitě dokonce byla majitelka značky ohodnocena jako obchodník roku 2009.

Kování na dveře Act

Tato kování jsou velice unikátní díky svému nevšednímu designu. Umělecké provedení kování na dveře je opravdovou specialitou, kterou se může Act pyšnit. Možné použití jak u dveří interiérových, tak exteriérových.

V rámci materiálů jsou možnosti velice různorodé, kování ke dveřím Act je nejčastěji vyráběno z materiálů jako je nikl, mosaz, bronz, chrom a neposlední řadě nerez. Dále se mohou designem dělit na broušená a leštěná kování.

  • Interiérové kování Act VIOLA KL/72 stříbrná
  • Interiérové kování Act VIOLA VL/72 stříbrná

  • Další kování od společnosti Act je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

    Nastavení soukromí

    Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.