Rostex – kování na dveře

Famikl s.r.o. je prodejcem také zboží značky Rostex, jež se vyznačuje svou kvalitou zpracování kování na dveře. Česká firma působící na trhu bezmála 80 let s vlastním konstrukční technikou, designem a zkušeností ve výrobě kování, jež ji řadí mezi největší české dodavatele zámečnického zboží.

Bezpečnostní kování Rostex

kování na dveře rostex

Kování na dveře od společnosti Rostex je známé nejen svou kvalitou, ale zároveň i velice unikátním a osobitým designem v mnoha variacích. Velký výběr je jak v tvaru kování, materiálu, tak povrchové úpravě (lesklý či matný nerez, chrom, nikl, nerez – titan, saténový titan). Ať už hledáte kování na dveře do bytu nebo zámku, Roxtex určitě takové v nabídce má. Samozřejmostí je kování pro profilové nebo běžné dveře a také panikové kování.

Dveřní kování Rostex

Jak již bylo zmíněno, na výběr je mnoho možností – štítové, mezipokojové či rozetové. Všechna kování jsou plně certifikována a poskytují skvělý bezpečností standard. V nabídce nalezneme kování pro balkonové dveře či okna.

Výběr produktů Rostex v našem zámečnictví


Další kování na dveře od společnosti Rostex je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.