Tokoz zámky, petlice a závory

Zabezpečovací systémy Tokoz jsou českou značkou známou již skoro celé století. Famikl s.r.o. na tuzemský trh distribuuje všechny jejich známé produkty, ať už se jedná o visací zámky či petlice a závory na dveře. Tokoz jsou známi především svými inovativními mechanismy jako je například systém logout/tagout.

Visací zámky Tokoz Gama

visací zámek tokoz

Běžně dodáván s třemi klíči a bezpečnostní kartou, případně je možný hlavní a generální klíč. Mechanismus je opatřen otočnými stavítky. Visací zámky Tokoz se dělí na různé modely oblouků ať už kalené kryté nebo otevřené. Samotné těleso z kalené oceli je výbornou volbou proti pokusu o hrubé otevření zámku.

Zámky se standardně dodávají v černém či stříbrném provedení v krabici a jsou certifikovány dle ČSN EN 1627, ČSN EN 12320 a národního bezpečnostního úřadu.

Visací zámky Tokoz Extreme Pro

Samotné tělo je u této řady zámků vyráběno z ocelového výtažku a je osazeno kaleným odnímatelným obloukem. Stejně jako u předešlého modelu je možnost visací zámek opatřit společným uzávěrem.

Bezpečnostní závory Tokoz

závory tokoz

Tyto bezpečnostní závory jsou z ocelového plechu různé šíře dle modelu a tvarovány dle unikátní konstrukce. Bezpečnost je zde navýšena také díky zámkům krytým přímo v samotné závoře.

Závory a petlice značky Tokoz jsou osazeny šrouby, které jsou částečně kryty pro maximalizaci odolnosti proti útoku a zabránění možnosti koroze. Navíc samotná ramena závor jsou uzpůsobena tak, aby odolávala jak řezání, páčení či odvrtávání.

Výběr produktů Tokoz v našem zámečnictví


Další bezpečnostní závory, visací zámky či petlice od společnosti Tokoz je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.