Tokoz zámky, petlice a závory

Zabezpečovací systémy Tokoz jsou českou značkou známou již skoro celé století. Famikl s.r.o. na tuzemský trh distribuuje všechny jejich známé produkty, ať už se jedná o visací zámky či petlice a závory na dveře. Tokoz jsou známi především svými inovativními mechanismy jako je například systém logout/tagout.

Visací zámky Tokoz Gama

visací zámek tokoz

Běžně dodáván s třemi klíči a bezpečnostní kartou, případně je možný hlavní a generální klíč. Mechanismus je opatřen otočnými stavítky. Visací zámky Tokoz se dělí na různé modely oblouků ať už kalené kryté nebo otevřené. Samotné těleso z kalené oceli je výbornou volbou proti pokusu o hrubé otevření zámku.

Zámky se standardně dodávají v černém či stříbrném provedení v krabici a jsou certifikovány dle ČSN EN 1627, ČSN EN 12320 a národního bezpečnostního úřadu.

Visací zámky Tokoz Extreme Pro

Samotné tělo je u této řady zámků vyráběno z ocelového výtažku a je osazeno kaleným odnímatelným obloukem. Stejně jako u předešlého modelu je možnost visací zámek opatřit společným uzávěrem.

Bezpečnostní závory Tokoz

závory tokoz

Tyto bezpečnostní závory jsou z ocelového plechu různé šíře dle modelu a tvarovány dle unikátní konstrukce. Bezpečnost je zde navýšena také díky zámkům krytým přímo v samotné závoře.

Závory a petlice značky Tokoz jsou osazeny šrouby, které jsou částečně kryty pro maximalizaci odolnosti proti útoku a zabránění možnosti koroze. Navíc samotná ramena závor jsou uzpůsobena tak, aby odolávala jak řezání, páčení či odvrtávání.

Výběr produktů Tokoz v našem zámečnictví


Další bezpečnostní závory, visací zámky či petlice od společnosti Tokoz je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.