Dorma - bezpečnostní kování a zavírače

kování na dveře dorma

Bezpečnost klientů by neměla být nikdy opomíjena, produkty Dorma jsou v tomto ohledu určitě výbornou volbou. Ať už jde o bezpečnost v rámci běžného chodu budov – dveřní zavírače (známé též jako dveřní samozavírače), bezpečnostní dveřní kování Dorma (včetně příslušenství jako madla, kliky či okenní kličky) nebo zámky zadlabací či zámky do profilových dveří. Všechny tyto prostředky vyvíjí firma Dorma tak, aby mohly navzájem zvyšovat svůj bezpečnostní potenciál.

Dveřní zavírače Dorma

V nabídce zboží společnosti Dorma patří dveřní zavírače, respektive samozavírače mezi nejčastější užitné bezpečnostní prostředky. Dveře ve výbavě vačkových zavíračů s kluznou lištou mají dokonce o 40% nižší potřebnou sílu k jejich otevření oproti pastorkovým dveřním zavíračům.

Vačkové zavírače s kluznou lištou

vačkové zavírače dorma

Oproti ostatním modelům vynikají tyto zavírače výrobce Dorma svým vynikajícím otevíracím momentem, což značně zvyšuje míru luxusu a celkový uživatelský dojem. Vačkové zavírače s kluznou lištou nabízejí modely této řady vhodné i pro požární a kouřotěsné použití (pro protipožární dveře).

Pastorkové zavírače s ramínkem

pastorkové zavírače dorma

Nepopiratelnou výhodou je jejich všeobecná možnost použití prakticky do všech prostor. Stejně jako u výše zmíněných, pastorkové zavírače ve své řadě mají modely splňující normy pro nasazení do požárních a kouřotěsných sestav.

Podlahové zavírače

Podlahové zavírače firmy Dorma bývají po instalaci velice nenápadné a zároveň účinné. Zavírače pro dveře jsou vyráběny jak ve variantách pro kyvné dveře, tak i dveře dorazové a hmotnost dveří může bez problémů dosahovat až 250kg. Navíc jsou podlahové zavírače aplikovatelné jak na klasické rámové či celoskleněné dvěře, tak i na dveře rámové a kovové.

Kování Dorma na dveře

kování na dveře dorma

Kování na dveře od zmiňované společnosti dosahuje nejvyšších kvalit, jak co se týče opotřebovávání matriálu (nerez či hliník), tak samotné schopnosti zajistit bezpečnost. Určité typy kování na dveře jsou hodnoceny certifikátem pro použití na antipanikové zámky.

Dveřní kování je vhodné jak pro dřevěná tak profilová křídla s desetiletou garancí použitelnosti. Zároveň Dorma výrábí i mnoho příslušenství pro kování na dveře jako jsou dveřní madla, okenní kličky či zárážky.

Dveřní zámky Dorma

Vysoká kvalita (celokovová pouzdra, závory s poniklováním, střelka či čelo z nerezových materiálů) je to, co definuje dveřní zámky tohoto výrobce. Samozřejmostí je výroba zahrnující zadlabací zámky, tak rámové zámky do profilových dveří.

Výběr produktů Dorma v našem zámečnictví


Další zavírače a bezpečnostvní dveřní zámky od společnosti Dorma je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.