Titan - vložky do dveří

Firma Titan patří do skupiny výrobců, specializujících se na bezpečnostní zařízení. Zámky do dveří od společností Titan dosahují vysoké kvality vhodné pro všechny typy dveří (dřevěné, kovové, plastové aj.), také jsou dobrou volbou pro generální systémy. Zadlabací zámky Titan se pyšní certifikáty jak z Německa (DIN) a Rakouska (ON).

Vložky Titan dle variant:

vložka titan

První variantou jsou krátké třístavítkové cylindrické vložky (Titan K1 22+22 mm a Titan K1 25+25 mm), tyto 3-stavítkové vložky mají výrobu jako cylindrický profil A. Dále do nabídky Titan spadají stavební pětistavítkové cylindrické vložky a to v provedení (Titan K 30+35 mm a Titan K 30+40 mm), zmíněné 5-stavítkové vložky jsou též označeny jako cilindrický profil A.

V této kategorii stavebních zámků se nacházejí i 5ti-stavítkové vložky (UCEM XT 30+35 mm a UCEM XT 30+40 mm) s označení jako profil XT.

Zámky 3. třídy bezpečnosti

Bezpečnostní vložka TITAN K1

Odolná cilindrická vložka s poniklovaným povrchem, třicet tisíc kombinací. Více o vložece zde: info Titan K1

Bezpečnostní vložka TITAN K5

Odolná cilindrická vložka s poniklovaným povrchem, padesát tisíc kombinací. Více o vložece zde: info Titan K5

Zámky 4. třídy bezpečnosti

Bezpečnostní vložka Titan K6VK

Bezpečnostní cylindrická vložka Titan K6VK se šesti stavítky je první v řadě ze čtvrté třídy bezpečnosti s certifikátem normy ČSN P ENV 1627. Klíče jsou vyráběny z materiálu „nové stříbro“ . Tato vložka navíc disponuje 200 tisíci kombinacemi a má jak tělo tak bubínek odolné vůči odvrtávání.

Značka Titan má mnoho dalších modelů bezpečnostních vložek jako například Titan T100 či Titan K66. A dále patentově chráněné variace jako Titan K6 RX, Titan T100 RX nebo Titan T200 známé díky svému „plovoucímu elementu klíče“ či osmi aktivních vahadlech.

Výběr vložek a zámků Titan v našem zámečnictví


Další vložky, zámky či klíče od společnosti Fab je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.