Guard - bezpečnostní vložky a zámky

Jsme též prodejcem bezpečnostních vložek a zámků české společnosti Guard, zámky guard která se pyšní více než stoletou historií v oboru s významným postavením v rámci centralizovaných (generálních) systémů pro státní instituce, hotely či budovy infrastruktury.

V současné době je revitalizovaná firma Guard - Mudroch, spol. s r.o. součástí rakouského společenství bezpečnostních firem, což jejich bezpečnostní vložky a zámky posunuje dále v technologickém zpracování.

Zámkové vložky Guard

Vysoká požární odolnost (T30 – schopná odolávat teplotě více jak 800°C po půl hodiny). Povrchová úprava je provedena z materiálu saténový nikl. Bezpečnostní zámková vložka Guard má též z niklu vyrobena stavítka a kolíky pro blokování, což zvyšuje její dobu funkčnosti.

vložka guard

Zakrytý tvar klíčové dírky a blokovací kolíky jsou pro vložky Guard velice efektivní ochranou proti neoprávněnému otevření. Tyto vložky též mají možnost bezpečnostní karty. Dokonce u modelu G 550 je zvýšená ochrana proti odvrtání. V nabídce je také zámková půlvložka s osmi nastavitelnými polohami a provedení s knoflíkem.

Zámkové vložky a půlvložky jsou vhodné do všech bezpečnostních systémů Guard a jejich uzamykatelný nos také a to jak pro české, tak ostatní zámky. Specifické vlastnosti vložek lze upravit i na objednávku.

Visací zámky Guard

visací zámky guard

U standardního provedení má visací zámek Guard mosazné a poniklované těleso zámku. V rámci materálů můžeme mluvit dále o nerezovém či chromovaném kalaném oblouku zámku (průměr 8 mm). Stejně jako u vložek, má visací zámek zakrytý tvar klíčové dírky a tvarové blokovací kolíky proti neoprávněnému otevírání hrubou silou.

Společnost Guard i tohoto produktu dbala na požární odolnost (T30 – schopná odolávat teplotě více jak 800°C po půl hodiny) a kvalitní niklovaná stavítka i kolíky pro blokování pro prodloužení plné funkčnosti. Model G 222 W je osazen dlouhým obloukem.

Zámky Golem a Pluto

visací zámky golem a pluto

Cementovaný povrch a kalená ocel dělají z modelu Golem nejlepší volbu v oblasti bezpečnosti. Visací zámek Golem je opatřen oboustranně jištěným obloukem, čímž stoupá jeho odolnost proti vypáčení či přestřižení. Oba typy zámků se zvýšenou odolností je možno začlenit do uzamykacích systémů Guard. Na zakázku lze též připravit sjednocené klíče.


Klíče Guard

výroba klíčů guard

Zámečnictví Famikl zajišťuje kopírování klíčů Guard pro vložky a všechny typy zámků jmenované značky. Klíče Guard jsou unikátní a nelze je použít k otevření jiné vložky - pokud se nejedná o generální systémy. Kopírovaní klíčů provádíme jak pro skupinové, hlavní tak i generální klíče.

Výběr produktů Guard (Evva) v našem zámečnictví


Další vložky, zámky či klíče od společnosti Fab je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.