HOBES – zámky do dveří

Famikl s.r.o. je také distributorem zámků a dalšího zboží Hobes, které se vyznačuje vysokou kvalitou s mnoha certifikáty i oceněními (například Czech Made). Hobes neustále rozšiřuje a inovuje svou nabídku zámků do dveří, čímž zaručuje vysokou míru kvality.

Zadlabací zámky Hobes

zámky do dveří Hobes

Tyto produkty jsou vyráběny v mnoha provedeních jakožto jednozápadové či dvouzápadové, s pojistkou či s uzamykatelnou střelkou. Zadlabací zámky jsou též k dispozici jak v bezpečnostní třídě 2, tak i v bezpečnostní třídě 3. Zámky Hobes jsou vhodné pro protipožární systémy.

V nabídce jsou též zámky vícebodové, okenní a balkonové zámky, západky či petlice.

Výběr produktů Hobes v našem zámečnictví


Další zámky od společnosti Hobes je možné si prohlédnout či poptávat přímo v naši kamenné prodejně Zámečnictví Famikl či telefonicky.

Nastavení soukromí

Stránky Famikl.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.